Нашi проекти

З моменту військового вторгнення РФ на територію України члени ЦВПД виступили ініціаторами створення розвідувально-інформаційної ініціативи під назвою - «група «Інформаційний Спротив» (ІС). Завдання якого було – здобуття, обробка (перевірка) і поширення оперативної інформації відносно військового вторгнення РФ до України. Головна метою членів ІС було і залишається — протиставити російській пропаганді факти, і створити реальну картину подій в інформаційному просторі України.

Спочатку оперативна інформація від групи поширювалася через сторінку координатора ІС в Facebook — Дмитра Тимчука. На даний час сторінка займає 2-е місце в рейтингу всіх українських користувачів FB і користується популярністю у 161 тисячі передплатників -http://watcher.com.ua/facebook-reiting/

У соціальній мережі Twitter на інформацію від групи ІС підписалося 38 тисяч чоловік. Також повідомлення від ІС активно поширюють користувачі російських соціальних мереж – «Одноклассники», «ВКонтакте».

З самого початку діяльності ІС, допомогу в реалізації ініціативи ЦВПД надавали члени міжнародного суспільного руху Voices of Ukraine – http://maidantranslations.com/ волонтери організації перекладають повідомленя групи "Інформаційний Спротив" на іноземні мови і за своїми каналами розповсюджують їх по редакціях зарубіжних ЗМІ.

Члени Євромайдану перекладають повідомленя групи "Інформаційний Спротив" на іноземні мови і за своїми каналами розповсюджують їх по редакціях зарубіжних ЗМІ. Інформаційну підтримку Інформаційному Спротиву здійснюють партнерські Інтернет ЗМІ: "ФЛОТ2017" - http://flot2017.com/ , "Хвиля" - http://hvylya.org/, "След" - http://sled.net.ua/, "Крайм" - http://crime.in.ua/

Вся діяльність "Інформаційного Спротиву" проводиться за рахунок особистих грошових коштів учасників ініціативи і за допомогою оргтехніки і засобів зв'язку що знаходяться в особистій власності членів групи. Офісного приміщення, закріпленого за штабом Інформаційного Спротиву -немає.

З 12 травня 2014 року коштом членів ЦВПД було створено і розміщено в Мережі інтернет-ресурс «Інформаційний Спротив» - http://sprotyv.info/ru

Головною метою ресурсу є протидія іноземному пропагандистському впливу — у відповідь на інформаційні атаки надання об'єктивної інформації. Контент складатиметься з аналітичних матеріалів з питань протистояння України та Росії, підготовлених експертами ЦВПД на основі моніторингу та аналізу загроз для України в сферах: військової ; інформаційної ; економічної (енергетичної) безпеки. За думкою засновників, створення даного Інтернет-ресурсу обумовлено практичною відсутністю в інформаційному просторі України медіа здатних протистояти негативному інформаційному впливу на Україну з боку сусідніх держав, зокрема - Росії. Автори проекту впевнені в тому, що зважаючи на унікальність запланованих досліджень експертами ЦВПД, створені на їх базі матеріали гарантовано будуть широко передруковувати різними ЗМІ, потраплять до уваги широкого кола громадськості та чиновників.